Wycieczka do Aquaparku w Redzie

Dnia 22 marca mieliśmy okazję relaksować się w Aquaparku w Redzie. Wybraliśmy się tam wraz z uśmiechniętymi opiekunami: p. Agnieszką, p. Izą, p. Cecylią oraz p. Rafałem.

Szalejąc wśród ścian aquaparku mogliśmy korzystać z rozmaitych atrakcji. Jedną z nich były liczne baseny z relaksującą i odprężającą nasze zmęczone nauką ciało. Nie zabrakło również zjeżdżalni. Adrenalina sięgała zenitu. Mogliśmy zjeżdżać na podwójnych pontonach idealnych dla przyjaciół, znajomych lub par, których za nic nie można rozdzielić. Jednakże twórcy Aquaparku pomyśleli również o singlach, samotnikach lub o tych, którzy po prostu mieli ochotę na samotną przejażdżkę. Wśród zjeżdżalni znalazła się jedna szczególna. A mianowicie zjazd do rekinów! Ależ wtedy targały nami emocje! Liczne osoby porwała również rwąca rzeka płynąca przez cały Aquapark, a jeszcze innych morskie fale. Jeśli ktoś wyzwolił w sobie dziecko, mógł skorzystać z atrakcji dla najmłodszych i odbyć podróż w głąb wyobraźni na statku pirackim.

Szczęśliwi, zadowoleni, zmęczeni  i pełni wrażeń bezpiecznie powróciliśmy do domów. Wycieczka ta była wspaniałym doświadczeniem i myślę, że każdy uczestnik tej wycieczki jeszcze kiedyś tam powróci.

 

Martyna Szwiec (kl.VIIIb)