WIECZÓR OTWARTYCH SERC 2018

W okresie przedświątecznym wspólne kolędowanie uczniów, nauczycieli i zaproszonych gości to w naszej szkole już tradycja. W tym roku nasz koncert swoją grą i śpiewem uświetnili następujący goście: wychowankowie i wychowawcy Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych z Bąkowa wraz z zaprzyjaźnionym zespołem Logistic Band, uczniowie Szkoły Podstawowej z Wielkiego Komorska oraz uczniowie i nauczyciele Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Warlubia. Przed tak szeroką publicznością zadebiutowali również najmłodsi – grupa pięciolatków przygotowana przez panią Żanetę Jaworską. Wszystkim zaproszonym gościom, mieszkańcom naszej Gminy, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie, artystom, ich rodzicom i nauczycielom oraz koleżankom i kolegom, którzy pomogli nam w zorganizowaniu wspólnego kolędowania, składamy serdeczne podziękowania.