img-20190408-wa0018

„ ŚMIESZNE WIERSZYKI NA SPRAWNE JĘZYKI”

Dnia 15 marca 2019 roku w naszej szkole odbyły się pierwsze recytacje wierszy, które usprawniają mowę dziecka pod hasłem „Śmieszne wierszyki na sprawne języki”. W recytacjach udział wzięło 24 uczniów z klas 0-III oraz gościnnie jeden uczeń z klasy Va. Chociaż trema była duża, każdy uczeń zaprezentował się najlepiej jak potrafił. Wszyscy wypadli świetnie! Za udział w recytacjach dzieci otrzymały dyplomiki i słodki podarunek sponsorowany przez firmę „ Jar-Drew” z Warlubia.          Na nasze spotkanie przybyła klasa Ib wraz  z Księdzem Stanisławem Wilkowskim, bardzo dziękujemy!

Czytaj więcej

TURNIEJ BRD

Dnia 26 marca 2014r. w Zespole Szkół w Warlubiu odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W eliminacjach udział wzięli reprezentanci z 3 szkół podstawowych: Nowego, Grupy i Warlubia. Nasza drużyna w składzie: Jakub Malinowski, Kamil Megger i Paweł Kośmiński zajęli I miejsce.  Zwycięstwem drużyna zakwalifikowała się do eliminacji powiatowych, które odbyły się 12 kwietnia 2014r. w SP nr 1 w Świeciu. Na tym etapie nasi chłopcy znowu okazali się najlepsi i z 6 szkół biorących udział w turnieju BRD zajęli I miejsce kwalifikując się do eliminacji rejonowych, które odbędą się 10 maja 2014r. w Bydgoszczy.

Czytaj więcej

thumb_mzp_gminne03

Konkurs wiedzy pożarniczej

Tegoroczne szkolne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej odbyły się 19 marca 2013r. Do konkursu stanęło 9 uczniów naszej szkoły. Najlepszymi okazali się;

  • Natalia Wiśniewska
  • Wiktoria Jezierska
  • Natalia Elszkowska
  • Wiktoria Gburczyk
  • Tomasz Miechowiecki

Uczniowie reprezentowali PSP w Gminnych eliminacjach tego konkursu dn. 26.03.2013r. Po testach pierwsze miejsce bezkonkurencyjnie z maksymalną ilością punktów zajęła Natalia Wiśniewska. Jednak o tym kto będzie reprezentował Gminę w powiecie decydowała odpowiedź ustna, w wyniku czego pierwsze miejsce zajęli koledzy ze Szkoły Podstawowej z Lipinek. Oni będą reprezentować Gminę Warlubie na eliminacjach powiatowych, które odbędą się w Dragaczu. Uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce w rywalizacji drużyn.

Czytaj więcej

Międzygminne eliminacje turnieju BRD

Dnia 27 marca 2013r. w Gimnazjum w Michalu odbyły się międzygminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Naszą szkołę reprezentowali: Nikodem Mosiński, Jakub Ptach oraz Adrian Wojciechowski.

Po rozwiązanych testach i praktycznej jeździe na rowerze chłopcy uplasowali się na II pozycji. Pierwsze miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Grupie. Na zakończenie chłopcy otrzymali nagrody książkowe i dyplom ufundowany przez Gimnazjum w Michalu.

Czytaj więcej

Eliminacje gminne Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Dnia 20 marca 2012 r. w Zespole Szkół w Warlubiu odbyły się gminne eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

W wyniku przeprowadzonego testu pisemnego i pytań ustnych do szczebla powiatowego odpowiednio zakwalifikowali się:

  • z Publicznej Szkoły Podstawowej: Natalia Wiśniewska
  • z Gimnazjum Publicznego: Karol Kowalski i Joanna Lubińska.

Gratulujemy.

Czytaj więcej

news_686

Turniej Wiedzy Pożarniczej

19 marca 2012 r. odbyły się szkolne eliminacje do Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Komisja w składzie: Maria Jankowiak, Aleksandra Stawicka i Monika Fordońska spośród 8 uczestników wyłoniła piątkę najlepszych, którzy będą reprezentować szkołę na szczeblu gminnym.

Do eliminacji gminnych turnieju, które odbędą się 20 marca 2012r. w Zespole Szkół w Warlubiu zakwalifikowali się:

1.     Adrian Wojciechowski
2.     Tomasz Miechowiecki
3.     Nikodem Mosiński
4.     Paweł Sikorski
5.     Natalia Wiśniewska

Czytaj więcej